Warsztaty rozwojowe dla kobiet – „Rozwiń skrzydła”

rozwiń skrzydła

Na budowanie „lepszej wersji siebie” czy też „rozwijanie skrzydeł” albo „ życie od nowa” i „po swojemu” nigdy nie jest za późno!

Z mojego doświadczenia zawodowego jako psychologa i psychoterapeuty wynika że, osoby które zgłaszają się po pomoc psychologiczną bardzo często nie doceniają siebie, własnych sił, możliwości, zasobów i zdolności jakie posiadają. Takie podejście utrudnia im realizowanie wymarzonych celów życiowych, uniemożliwia dokonywania zmian w życiu, powoduje blokady we własnym rozwoju i doskonaleniu się. Z biegiem czasu rodzi się przekonanie, że schemat zachowań z wczoraj należy powtarzać uparcie jutro i w przyszłości,że nie ma innego wyjścia. W związku z tym w pewnym momencie pojawia się rutyna, depresja, rzeczywistość staje się szara a życie monotonne. Trudno jest w takiej sytuacji uświadomić sobie jak wiele można zrobić dla siebie, jak dużo można zmienić jeśli tylko za cel postawimy sobie własny rozwój, wysoką samoocenę i świadomość, że jesteśmy odpowiedzialni za to jak wygląda nasze życie. Przekonanie o bezradności staje się często samo spełniającą się przepowiednią. Dlatego tez pomyślałam o konieczności poprowadzenia zajęć, które są wezwaniem do działania, do doceniania własnej osoby , do wzmacniania poczucia własnej wartości, do dbania o siebie i do realizowania swoich potrzeb i planów.

Zachęcam wszystkie zainteresowane Panie do udziału w warsztatach rozwojowych. Na prowadzonych przeze mnie zajęciach będziecie miały okazję odkryć swoją siłę i mocne strony, będziecie mogły popracować nad poczuciem wartości, nad swoją samooceną oraz będziecie mogły zastanowić się jak można byłoby żyć pełniej, bardziej świadomie, radośniej i twórczo! Praca nad sobą, nad zmianami, nad lepszą jakością swojego życia wymaga od Was czasu i zaangażowania – jest to raczej „długodystansowy, spokojny bieg niż krótki, jednorazowy sprint”. W związku z tym, zaplanowałam cykl 10-ciu spotkań grupowych na których porozmawiamy:

 • o poczuciu własnej wartości, o tym co myślimy i jakie mamy przekonania na własny temat oraz jak je zmienić jeżeli nam szkodzą
 • przyjrzymy się przeżywanym emocjom i uczuciom, zastanowimy się jak sobie z nimi radzić
 • przeanalizujemy własne prawa i potrzeby oraz marzenia i zaplanujemy jak je realizować
 • porozmawiamy o asertywności i stawianiu granic
 • nauczymy się tego jak można radzić sobie ze stresem
 • poszukamy nowych pasji i kolejnych celów życiowych

W trakcie zajęć będą stosowane techniki i metody pracy psychologicznej takie jak: gry i ćwiczenia grupowe, terapia tańcem i ruchem, rysunek, muzykoterapia, relaksacja. Spotkania będą odbywać się w kameralnym gronie w komfortowej sali, w sprzyjającej i bezpiecznej atmosferze, gdzie dominuje wzajemna życzliwość oraz akceptacja. Warsztaty będą doskonałą okazją do owocnej, intensywnej pracy nad sobą, własnym rozwojem, umożliwią poznanie nowych osób i nawiązanie z nimi autentycznego, bliskiego kontaktu.
rozwiń skrzydła

 • czas trwania: 10 spotkań po 2,5 godz.
 • liczba uczestniczek: 8 – 10 osób
 • koszt uczestnictwa: 500 zł., możliwa płatność w dwóch ratach po 250 zł.
 • termin rozpoczęcia zajęć: połowa kwietnia 2017
 • zajęcia prowadzi: Agnieszka Gaborska – psycholog, psychoterapeuta

Zapisy pod nr tel. 502 605 468

Zapraszam do wspierającego i inspirującego Kręgu Kobiet!